Jeśli chcesz się poradzić lub masz problem z dokonaniem zamówienia, to zadzwoń do nas: 604 990 296 / 793 680 498 albo napisz e-mail: sklep@bezalkohoLOVE.com

Wódka bezalkoholowa – po co ją pić i dlaczego warto spróbować

5
Wódka bezalkoholowa – po co ją pić i dlaczego warto spróbować

Trend spożywania napojów bezalkoholowych rośnie z roku na rok. Równocześnie zwiększa się zapotrzebowanie ludzi na coraz szerszy asortyment związany z wyborem alkoholi, które nie posiadają procentów. Czy wódka bezalkoholowa przyjmie się tak jak pozostałe produkty bezalkoholowe?

Czy wódka bezalkoholowa naprawdę nie ma alkoholu?

Zawartość alkoholu w produkcie, który nazywamy wódką bezalkoholową, zawiera poniżej 0,5% czystego alkoholu. Całkowite pozbycie się alkoholu nie jest w 100% możliwe. Warto wziąć to pod uwagę, jeżeli planujemy wypić jego bardzo duże ilości.

Alkohol usuwa się poprzez zastosowanie specjalnego procesu oddzielenia go od reszty płynu za pomocą odparowania oraz z wykorzystaniem zasady osmozy. W swoim składzie wódka bezalkoholowa posiada dodatkową mieszankę ziół i przypraw, które tworzą jego specyficzny, alkoholowy posmak. Podczas procesu dezalkoholizacji pozostaje również charakterystyczny zapach trunku, dzięki któremu bardzo łatwo pomylić go z prawdziwym alkoholem.

Jak pić wódkę bezalkoholową?

Każdy Twój drink, którego bazą jest wódka, możesz zamienić w świetny drink bezalkoholowy, który będzie smakował tak samo dobrze, jak ten klasyczny. Z wódką bezalkoholową możesz przygotować na imprezę takie klasyki jak Sex on the beach, White Russian, Cosmopolitan, Bloody Mary, Wściekły Pies, czy Kamikadze.

Wódka bezalkoholowa to również świetny pomysł na prezent dla bliskich – z pewnością będą zaskoczeni tak oryginalnym prezentem na święta. Sprawdzi się to szczególnie dla osób, które nie mogą pić wysokoprocentowych trunków, są młodymi rodzicami lub uwielbiają eksperymentować.

Po co pić wódkę bezalkoholową?

Spożywanie napojów bezalkoholowych przyczynia się zarówno dla zdrowia, jak i dla własnego, dobrego samopoczucia. Nie trujemy organizmu, nie dopuszczamy na zmieszanie go aktualnie zażywanymi lekami oraz nie ryzykujemy bólem głowy i nudnościami następnego dnia. Pozwala nam to również lepiej bawić się podczas wspólnego czasu ze znajomymi. Dla niektórych spędzanie czasu przy samej wodzie lub soku może być niezadowalające i może negatywnie wpłynąć na nasz humor. 

Zrobienie sobie drinka na bazie wódki bezalkoholowej to również sprytny sposób na urozmaicenie sobie wieczoru, podczas którego jesteśmy kierowcą, lub gdy następnego dnia musimy wcześnie wstać i być w pełni sił. Nie pozwólmy jednak, aby brak możliwości spożycia zwykłego alkoholu wpłynął na naszą dobrą zabawę i pewność siebie. Potraktujmy to jako ciekawe urozmaicenie i umilenie czasu spędzanego z bliskimi.

Komentarze do wpisu (5)

10 sierpnia 2022

...Ciekawie...gdzie to można kupić?

5 marca 2023

...Ciekawe...gdzie to można kupić?

18 kwietnia 2023

...Ciekawe...gdzie to można kupić?

2 lipca 2023

Bardzo ciekawe. Ile takie coś kosztuje?

21 listopada 2023

...Ciekawe...gdzie to można kupić?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium