DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

  • facebook
  • instagram
Wino bezalkoholowe na weselu - alternatywa lub uzupełnienie tradycyjnych trunków 0

Coraz więcej par decyduje się na organizację wesela bez alkoholu. Niekiedy wynika to z przekonań państwa młodych, innym razem podyktowane jest bardzo kameralnym, rodzinnym charakterem uroczystości. Wielu zaproszonych gości może czuć się zawiedzionych ze względu na brak trunków. Napoje wyskokowe to bowiem nie tylko jeden ze sposobów na dobry nastrój, ale też tradycyjny element wesela czy po prostu smaczny składnik ślubnego menu. Jak zatem zadowolić gości, nie rezygnując z braku procentów na uroczystości? Z pomocą w tej kwestii przychodzi szeroka dostępność win i drinków bezalkoholowych.

Wino bezalkoholowe – idealny trunek na wesele bez procentów

Pary młode organizujące przyjęcie ślubne bez wyskokowych napojów obawiają się głównie negatywnych opinii ze strony zaproszonych. Tymczasem wielu osobom krytykującym wesela bezalkoholowe przeszkadza nie tyle brak procentów, a pozbawienie możliwości raczenia się aromatycznymi, pitymi ,,od święta” trunkami. Uwzględnienie wina bezalkoholowego w menu to sposób na to, aby nasze wesele klimatem przypominało tradycyjne przyjęcie ślubne. Jeśli nasza uroczystość zostanie uświetniona dobrą muzyką, atrakcyjnymi zabawami i smacznym winem bezalkoholowym, istnieje duża szansa na to, goście nawet nie zauważą, że impreza pozbawiona jest wyskokowych napojów.

Wino bezalkoholowe jako ukłon w stronę niepijących gości

Wino bezalkoholowe sprawdzi się także jako dopełnienie tradycyjnej uroczystości. Taki trunek będzie stanowił ukłon w kierunku tych gości, którzy z jakiś powodów nie mogą pić alkoholu. Aromatyczny napój, smakujący identycznie jak tradycyjne wino, z pewnością będzie chętnie sączony podczas przyjęcia przez kobiety w ciąży, osoby starsze czy gości mających problemy zdrowotne. Warto w tym miejscu dodać, że zaletą wina bezalkoholowego jest jego prozdrowotne działanie. Serwując taki trunek zaproszonym na wesele, dajemy wyraz naszej trosce nie tylko o samopoczucie gości, ale także ich stan zdrowia.

Czy wesele z winem bezalkoholowym może być udane?

Osoby, które kiedykolwiek skosztowały wina bezalkoholowego, nie powinny mieć co do tego żadnych wątpliwości. Wino bezalkoholowe pod względem walorów smakowych zupełnie nie różni się od trunku zawierającego procenty. Bogaty aromat i smak sprawia, że weselni goście mogą czerpać przyjemność z picia wina bezalkoholowego podczas całej imprezy – i to bez obaw o skutki uboczne w postaci złego samopoczucia następnego dnia. Dodatkowo zamiana wina z alkoholem na to pozbawione procentów ogranicza ryzyko nieprzyjemnych sytuacji spowodowanych alkoholowym upojeniem – a takie incydenty, jak wiemy, potrafią skutecznie zepsuć nawet najstaranniej przygotowywaną uroczystość.

Zastanawiasz się, czy zaserwować wino bezalkoholowe swoim weselnym gościom? Wybierz trunek odpowiadający gustom Twoim i osób zaproszonych na uroczystość – wino białe lub czerwone, słodkie bądź wytrawne – i ciesz się udanym weselem bez alkoholu!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium