DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

  • facebook
  • instagram

WINA SPOKOJNE

FREIXENET RED - czerwone, półsłodkie - 750ml
Producent: HENKELL
FREIXENET RED - czerwone, półsłodkie - 750ml
Cena:

32,99 zł

( 1 LITR = 43,99 zł )
szt.
zobacz więcej
JUST 0 - czerwone, półsłodkie - 750ml
JUST 0 - czerwone, półsłodkie - 750ml
Cena:

29,99 zł

( 1 LITR = 39,99 zł )
szt.
zobacz więcej

Wino bezalkoholowe 0%

Wino kochamy nie za procenty, lecz przede wszystkim za szlachetny smak i bogaty aromat. Czy wina bezalkoholowe również mogą posiadać te atrybuty?
Wina dostępne w naszej ofercie, to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, wymagającej toastu, którego nie możesz wznieść tradycyjnym trunkiem.
Wino bezalkoholowe w ciążydla kierowców i dla osób przyjmujących leki, których nie należy łączyć z alkoholem - to naprawdę rewelacyjne wyjście z sytuacji, kiedy procentom musimy powiedzieć nie.
Możesz wybrać spośród kilku różnych rodzajów win 0% - białych, różowych lub czerwonych, słodkich i półsłodkich.
Wino bezalkoholowe sklep dostarczy Państwu w doskonale zabezpieczonej przesyłce w ciągu kilku dni od zamówienia

Wysokiej jakości wina bezalkoholowe

Wina bez alkoholu stworzone zostały dla tych osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą spożywać alkoholu, ale zależy im na bukiecie smaków i aromacie samego wina. Wina bezalkoholowe produkowane są w podobny sposób, jak wina alkoholowe, ale po fermentacji poddaje się je dealkoholizacji. Powstaje wino, które nie zawiera alkoholu lub zawiera jego śladowe ilości. Spożywane może być więc przez kierowców czy kobiety w ciąży. 

Kiedy warto sięgnąć po wino bezalkoholowe?

Dobre wina bezalkoholowe mają w zasadzie wszystkie zalety win tradycyjnych. Jednak brak obecności etanolu nie powoduje skutków, które związane są z piciem alkoholu. Wina bez alkoholu zawierają wiele składników cennych dla zdrowia. Poza tym ich sporym atutem jest niska kaloryczność. To bardzo ważna informacja dla osób, które są na diecie odchudzającej oraz dla sportowców. Trudno się dziwić więc temu, że coraz więcej ludzi stawia właśnie na wino bez alkoholu. 

Wyjątkowe wina bez alkoholu dla kobiet w ciąży 

Kobiety ciężarne wiedzą doskonale, że picie alkoholu jest groźne dla nich i dla ich nienarodzonych dzieci. Jednak wcale nie muszą rezygnować z wyjątkowego smaku wina. Rozwiązaniem są wina bezalkoholowe, których spożywanie w ciąży nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Są to trunki w 100% bezpieczne, bo pozbawione jakichkolwiek substancji szkodliwych. Sprawdzą się także w przypadku kobiet karmiących piersią czy dopiero starających się o dziecko. 

Wino bezalkoholowe świetną propozycją dla kierowców 

Wina bez alkoholu nie są przeznaczone jedynie dla kobiet ciężarnych. Trunki tego typu doceniają osoby w każdym wieku i to niezależnie od płci. Dobre wina bezalkoholowe są również świetną propozycją dla kierowców. Czasem podczas imprezy nie można pić alkoholu właśnie z uwagi na konieczność późniejszego prowadzenia pojazdu mechanicznego. W takiej sytuacji pewnym rozwiązaniem są napoje bez alkoholu w składzie. 

Jak smakują wina bezalkoholowe?

Wiele osób obawia się tego, że wino bezalkoholowe okaże się niesmaczne. Jednak nie jest to prawda. Trunki tego typu smakują tak samo, jak prawdziwe wina. Jednak w czasie ich picia nie ma odczuwalnego posmaku etanolu. Tym samym po wypiciu lampki takiego wina nie pojawia się żadne szumienie w głowie, a twarz nie staje się zaczerwieniona. Za ten efekt odpowiedzialny jest bowiem alkohol. Dobre wina bezalkoholowe pozwalają rozkoszować się smakiem wina, ale bez odczuwania skutków ubocznych związanych z picie alkoholu. 

Wino bezalkoholowe 0% - jakie wybrać? 

Wino to trunek kochany nie tyle za procenty, ile za wyjątkowy smak i bogaty aromat. Wina bezalkoholowe dostępne w naszej ofercie to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy nie mogą wznieść toastu tradycyjnym trunkiem. Są polecane kierowcom, kobietom ciężarnym i osobom przyjmującym leki, których nie można łączyć z alkoholem. Do wyboru są wina bezalkoholowe białe, różowe i czerwone, słodkie czy półsłodkie. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium