Jeśli chcesz się poradzić lub masz problem z dokonaniem zamówienia, to zadzwoń do nas: 604 990 296 / 793 680 498 albo napisz e-mail: sklep@bezalkohoLOVE.com

Wino bezalkoholowe dla kobiet w ciąży.

0

Podczas ciąży kobiety muszą bezwzględnie zrezygnować z wszelkiego rodzaju alkoholu. Lecz czy to oznacza, że na wszystkich spotkaniach i wyjściach ze znajomymi są one skazane na picie wody lub herbaty? Otóż nie! Alternatywą dla takich osób może być wino bezalkoholowe. Są one coraz częściej podawane w pubach i restauracjach a sam trunek jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. Jakie najważniejsze właściwości ma wino bezalkoholowe i jak wpływa na organizm? Przeczytajcie!

Wino bezalkoholowe w ciąży – najważniejsze właściwości

Wino bezalkoholowe jest tworzone dokładnie tak samo, jak jego alkoholowy odpowiednik. Dopiero pod koniec całego procesu produkcji podlega ono dealkoholizacji. Warto nadmienić, że podczas procesu odsączania szkodliwych procentów z tego trunku, nie traci ono swoich właściwości i pozytywnego wpływu na organizm! Według prof. Antona Piendla z Instytutu Technologii Browarniczej i Mikrobiologii Uniwersytetu Technicznego w Monachium, wino bezalkoholowe ma bardzo dobry wpływ na organizm kobiety w ciąży, ponieważ tego typu trunki są bogate w potas oraz są niskokaloryczne. Dodatkowo mamy dobrą wiadomość dla kobiet, które karmią piersią. Wina bezalkoholowe wspierają wytwarzanie prolaktyny, czyli płynu przysadki mózgowej, który wspomaga wytwarzanie mleka.

Gdzie kupić wino bezalkoholowe?

Patrząc na rynek napojów bezalkoholowych możemy zauważyć zdecydowaną tendencję wzrostową. Dzięki temu trunki te można coraz częściej spotkać na sklepowych pułkach. Lecz co, kiedy w naszym sklepie nie znajdziemy takiego napoju? Nic straconego! W Internecie możemy znaleźć sklepy takie jak nasz, które posiadają w swoim szerokim asortymencie wina bezalkoholowe. Bez znaczenia, czy lubimy wino białe, czerwone czy różowe. Szeroki wybór dotyczy również walorów smakowych i poziomu wytrawności. Bez problemu każdy wybierze coś dla siebie!

Przyszłość napojów bezalkoholowych

Ten sektor napojów ciągle się rozwija i jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla wszystkich osób, w tym kobiet w ciąży lub karmiących piersią, które z różnych powodów nie mogą pić napojów alkoholowych. Już teraz ilość wariantów wina bezalkoholowego jest dość duża, a z czasem będzie ich tylko przybywać. Wiele marek, takich jak enj0y it! zapowiedziała, że chce w przyszłości wprowadzić więcej różnorodnych smaków wina bez procentów. Szacuje się, że wprowadzanie do obrotu większej ilości zarówno wina, jak i innych napojów bez alkoholu spowoduje, że większa ilość konsumentów przekona się do tego rodzaju trunków. To jest bardzo dobra informacja dla smakoszy, którzy będą mieć jeszcze większy wybór! Nie pozostaje nic innego, jak poczekać na rozwój wydarzeń!

Wina bezalkoholowe to bardzo smaczna i dobra alternatywa dla kobiet w ciąży, które nie chcą rezygnować z lampki tego pysznego trunku wieczorem lub podczas różnych okazji. Napój ten pozytywnie oddziałuje na organizm, jest bogaty w potas, magnez i fosfor, a przy okazji nie zawiera pustych kalorii! Nasza rekomendacja: zalecamy spróbować!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium