DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

  • facebook
  • instagram
Wino bezalkoholowe – chwilowy trend czy nowy standard? 0
Wino bezalkoholowe – chwilowy trend czy nowy standard?

Spożywanie alkoholu w naszym kraju jest od wielu lat bardzo popularne. Sięgamy po niego w chwilach celebracji, spotkań z bliskimi, czy niestety nawet w trudnych chwilach. Czy zmienimy jednak swoje nastawienie wraz z wejściem na rynek napojów bezalkoholowych? Jak długo ten trend zapanuje w Polsce, a może zostanie z nami już na zawsze?

 

Moda na bezalkoholowe, która zawitała już wszędzie

Jeszcze parę lat temu piwo czy wino bezalkoholowe były dla nas czymś mocno abstrakcyjnym. Kobiety do pewnego czasu spożywały piwa z dodatkiem soku, aby urozmaicić sobie jego smak. Z czasem na rynek weszły napoje o przeróżnych smakach i 2% zawartości alkoholu. Był to duży krok na rynku napojów imprezowych, ponieważ słodkie smaki zapewniały dobre samopoczucie przy niskiej zawartości alkoholu. Z czasem na półki sklepowe trafiły zarówno klasyczne, jak i owocowe piwa bezalkoholowe.

Ludzie byli zachwyceni. Możliwość napicia się napoju o smaku piwa w różnorakim smaku, do tego bez alkoholu pozwalała na znacznie większe możliwości. Produkty te sprawdzają się u kierowców, osób, które biorą leki, zapracowanych oraz tych ze słabszą głową.

Produkty bezalkoholowe możemy spotkać już w praktycznie każdym sklepie oraz restauracji. Ze zwykłej mody przerodziło się to coś na skalę światowego standardu. Piwa 0% są dostępne w różnych smakach oraz różnych odmianach klasycznych piw, jak białe, ciemne, IPA i wiele innych.

Moda na zdrowie

Chęć sięgania po napoje bezalkoholowe pozwala poczuć się lepiej w przypadku, kiedy mam ochotę na jakiś trunek, jednak nie powinniśmy w danym momencie spożywać alkoholu. Osoby z problemami alkoholowymi, kobiety w ciąży czy diabetycy mogą spokojnie sięgnąć po taki produkt, dzięki czemu bardziej odpowiedzialnie podchodzą do swojego zdrowia.

Nie tylko piwo – czas na wino bezalkoholowe

Zaczęło się od piwa, ale na tym się nie skończy! Zapotrzebowanie na różnorodność w napojach bezalkoholowych ciągle rośnie. Coraz popularniejsze staje się wino bezalkoholowe, a następne w kolejce są drinki, szampany i likiery. Większa różnorodność pozwoli na dopasowanie się do gustu wielu osób i pozwoli na spędzanie czasu w zdrowy, bezalkoholovy sposób. :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium