DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

  • facebook
  • instagram
Okazje, które bez wyrzutów sumienia uczcisz winem bezalkoholowym 0

Wiadomość o ciąży...

Picie alkoholu w ciąży jest ściśle związane z rozwojem u dziecka rozmaitych zaburzeń. Uszkodzenie układu nerwowego, wady wzroku i słuchu, tzw. płodowy zespół alkoholowy, a nawet poronienie – to tylko niektóre ze skutków spożycia alkoholu przez kobietę w ciąży. Stąd jeśli przyszła mama chciałaby uczcić wiadomość o ciąży, powinna sięgnąć po wino bezalkoholowe. Wtedy zyska pewność, że trunek nie zaszkodzi dziecku, a ona sama będzie mogła delektować się ulubionym napojem bez obaw i wyrzutów sumienia.

... i przywitanie na świecie nowego członka rodziny

Podobnie jak kobiety w ciąży, mamy karmiące powinny zrezygnować z picia alkoholu. Przenika on bowiem do mleka matki i może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie maluszka. Z tego powodu warto uczcić przyjście na świat nowego członka rodziny lampką bezalkoholowego wina i przez cały okres karmienia piersią raczyć się właśnie tym trunkiem.

Impreza, na której jesteś kierowcą

Bycie kierowcą na imprezie to pewnego rodzaju poświęcenie. O ile podróż za kółkiem faktycznie wymaga powstrzymania się od alkoholu, o tyle nie oznacza ona konieczności odmówienia sobie ulubionego trunku. Jeśli jesteś kierowcą, możesz bez obaw raczyć się winem bezalkoholowym – i to wypijając jego dowolną ilość. Nawet kilka szklanek nie wpłynie na Twoją zdolność koncentracji – wino bezalkoholowe to świetny wybór, jeśli nie chcesz rezygnować ani z zabawy w gronie znajomych, ani... z bezpieczeństwa.

Rozpoczęcie diety lub udany trening

Wino bezalkoholowe to dobry wybór również dla tych osób, które zawodowo uprawiają sport lub są na diecie. Trunek ten, ze względu na niską kaloryczność, można pić bez obaw o szczupłą sylwetkę i dobrą formę. Warto w tym miejscu podkreślić, że dzięki procesowi dealkoholizacji wino traci nawet do 70% kalorii.

A Wy jakie inne okazje uczcilibyście bezalkoholowym winem? Jak sądzicie, czy ten trunek może z powodzeniem zastąpić tradycyjne wino? A może nawet jest lepszy ;)? Dajcie znać w komentarzach!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium